Surfshark проти ExpressVPN: Що таке найкращий VPN

Nov 14, 2023
віртуальні приватні мережі
Ksenia Zvezdina / Shutterstock.com

Якщо ви намагаєтеся вибирати точний найкращий сервіс VPN для вас, ви можете порівняти Серфінг і Expressvpn . Це два з найпопулярніших послуг VPN там. Ми порівнюємо свої сильні та слабкі сторони.

Що краще для приватності?

Давайте звернемося до слона в кімнаті: у 2021 році ExpressVPN був придбаний За технологіями KAPE, конгломерат, який володіє декількома іншими VPNS, а також сайтами перегляду VPN. Капе має Історія, здається, проти приватності : Його творці зробили свій первісний стан шляхом ін'єкції реклами, а також мають зв'язку з ізраїльською розвідкою. Однак компанія віддала себе у кількох заявах.

Як це все впливає на клієнтів ExpressVPN, залишається видно. З одного боку, ExpressVPN обіцяв Те, що це нічим не впливає на те, як він обробляє деталі клієнтів. Жоден з інших придбаних VPN Kape не повідомив про проблеми в минулому. Звичайно, дуже важко виявити конфіденційність з VPNS. Вибір надійного VPN є важливою.

Що сказав, Політика конфіденційності ExpressVPN це твердий документ, який кидає дуже мало червоних прапорів. Якщо ExpressVPN ставить ризик конфіденційності користувачів, це нічого, що може бути безпосередньо вкажено.

Тим не менш, хоча, SurfShark з її боку, не має історії проблем конфіденційності, а також не підозрілих власників. Його політика конфіденційності це твердий документ, який не піднімає будь-які брови, або, принаймні, не надто високі. Якщо конфіденційність - це ваша головна турбота, SurfShark може бути найкращим вибором тут.

Forfshark VS. ExpressVPN

З цим, з дороги, давайте подивимося на те, що можуть робити два послуги. В цілому, ми трохи вражені ExpressVPN, ніж SurfShark тут. Так само, як у наших Surfshark проти порівняння обличчя , SurfShark просто не має OOMPH, щоб відсоток одного з Кращі VPN На ринку сьогодні.

Це пов'язано з тим, що ExpressVPN не тільки має більше функцій, він також не виконує їх набагато краще. Один дуже хороший приклад - це здатність ExpressVPN пройти повз заборону Netflix VPN .

Netflix і торрент

Коли справа доходить до потоку та Netflix, зокрема, насправді немає конкурсу: ExpressVPN приймає приз тут, без сумніву. Хоча Surfshark намагається перейти до Netflix, ми не мали удачі взагалі і вдарив час помилок та знову.

Expressvpn набагато краще, незважаючи на a CrackDown за допомогою Netflix на користувачів VPN у 2021 році . Хоча це стало важче знайти сервер, який працює з Netflix, все, що вам потрібно, - це якась наполегливість, і ви повинні, зрештою, пройти, особливо якщо ви хочете, щоб US-бібліотека Netflix.

Якщо ви віддаєте перевагу вашим розвагам, щоб прийти безкоштовно, ви будете раді дізнатися, що обидва послуги дозволяють торрентувати всі свої сервери. SurfShark використовується для пропозиції спеціалізованих серверів для однорангового трафіку, але, здавалося б, дозволяють їй на всіх їх зараз.

Швидкість

ExpressVPN також править слово, коли мова йде про швидкість. Хоча SurfShark не погано, він не стає кращим, ніж середній тут, тоді як ExpressVPN доводить правду в його ім'я. Коли ми Перевірте швидкість Сервера Surfshark пропонують, ми постійно бачимо швидкість центристської. Це не страшно, але це не так велика, або.

На відміну від цього, кожен тест ми проводимо з ExpressVPN просто добре: навіть при підключенні до сервера через півсвіту ми бачимо тільки зниження приблизно на 50 відсотків. Коли ми залишаємося ближче до дому, ця втрата може бути як 10 або 20 відсотків. До сих пір жоден інший VPN не може бити ExpressVPN; для іншого прикладу читання наших NordVPN проти ExpressVPN стаття.

Кількість сервера та цензура

Якщо ви шукаєте для сервера в конкретній країні, як послуги можуть бути варто подивитися в. ExpressVPN пропонує близько 3000 серверів в більш ніж 90 країнах-деякі з них екзотичних місць, як Киргизстан, в той час як Surfshark має 3200 серверів в близько 65 країн, більшість з них в Європі і Північній Америці.

Там дуже багато перекриття між двома списками серверів (тут ExpressVPN-х і Surfshark-х офіційні списки), як ви можете собі уявити. В цілому, ExpressVPN, здається, краще вибрати, якщо вам потрібно кудись з шляху, як Киргизстан, в той час як Surfshark має сервери в деяких несподіваних місцях, як Об'єднані Арабські Емірати і Російської Федерації, десь Віртуальні приватні мережі не завжди законні .

Говорячи про цензуру, пропонує щось Surfshark у виклику режиму NoBorders, який передбачається удар автоматично, коли ви на цензуру мережі і дозволить вам безпечно серфінгу в Інтернеті від зовнішніх репресивних країн, як ОАЕ або Китайський .

У той час як ми, як і будь-який VPN, яка приймає позицію щодо такої практики, ми не впевнені, що режим NoBorders це нічого особливого. Наскільки ми можемо сказати, що секрет уникнути повідомлень цензорів і ухилення від їх блоків, щоб використовувати суцільну VPN, спеціальні режими незважаючи. Ми не бачимо причин, чому звичайні сервери Surfshark не можуть виконувати роботу, особливо коли ExpressVPN, здається, немає ніяких проблем з ним.

Особливості безпеки

Це дійсно приносить нам щось цікаве, хоча: Функціональні можливості безпеки як послуги пропонують. На перший погляд, можна вважати, мають основи, необхідні, в тому числі захищених серверів і вбивати перемикач .

Подивіться трохи ближче, проте, і люто питання піднімає голову: Протокол VPN кожен сервіс за замовчуванням. ExpressVPN виступає за її власний протокол Lightway, який пропонує швидкість і безпеку, в той час як Surfshark воліє IKEv2 / IPsec. Цей протокол дуже швидко, яка виникає питання про те, чому Surfshark досі вдається бути трохи повільним, але він також має деякі недоліки безпеки .

В обох випадках, ви можете просто змінити протокол ваші пробіги з'єднання VPN під ми рекомендуємо OpenVPN для Surfshark, і ми також рекомендуємо OpenVPN, якщо у вас є які-небудь проблеми з Lightway в ExpressVPN-ми збираємося зістикуватися Surfshark кілька пунктів тут недобросовісний до протоколу, який розглядається як менш зірковим.

Ціна

Просто дивлячись на особливості наших двох суперників, може здатися, що ExpressVPN є логічним вибором. Речі стають більш складними, коли ви дивитеся на те, як багато Expressvpn витрати. У той час як ExpressVPN має деякі вражаючі можливості, він також гойдається дуже здоровенний цінник, вартістю майже $ 100 в рік. Це дуже багато грошей для VPN, а також додаткові три місяці ви отримаєте на Signup ледь пом'якшити удар.

З іншої сторони, Серфінг менш ніж за $ 60 в протягом перших двох років, а потім щороку після цього. Ви не можете сперечатися з такими грошима, особливо якщо ви не дбаєте занадто багато про Netflix і в основному потрібен VPN, щоб захистити себе під час перегляду. Surfshark виграє цей раунд руки вниз.

Який би ви в кінцевому підсумку відбуваються з, як ExpressVPN і Surfshark пропонують гарантію повернення грошей 30 днів на всі плани, так що ви не ризикуєте, якщо ви хочете взяти або з них за спину, щоб побачити, який ви віддаєте перевагу.

Простота використання

Коли справа доходить до зручності, ми не можемо дійсно вирішити чіткий переможець. В обох випадках ви отримуєте дуже простий інтерфейс. SurfShark має велику кнопку праворуч, список серверів зліва, і це майже це. Це здорово, і нам подобається простота і загальна відсутність дзвонів та свистків.

ExpressVPN управляє якось ще більш простим: це майже одна велика велика кнопка на екрані, з декількома простими елементами керування для серверів та подібних нижче. У будь-якому випадку вам не потрібен вищий ступінь для роботи цих VPN.

Однак при експлуатації екрана налаштувань ми збираємося надати невелику, і ми маємо на увазі крихітну перевагу ExpressVPN. Де SurfShark пропонує гідну суму варіантів для налаштування вашого серця, ExpressVPN просто пропонує більше.

Наприклад, Expressvpn дозволяє налаштувати розкол тунелювання , Налаштуйте налаштування перемикання вбивства та налаштуйте кілька інших невеликих уподобань. Хоча ці налаштування не будуть корисними для всіх - або навіть лише меншість користувачів - вони достатньо, щоб дати цей раунд до ExpressVPN, навіть якщо це просто волосся.

Вердикт

Багато в чому, ExpressVPN - це кращий VPN, до речі. Це більш безпечне з воріт, потрапляє в Netflix, і набагато швидше. Є, однак, два питання, що стосуються. Перша - це набагато вища ціна: Surfshark набагато дешевше і, отже, набагато кращий вибір для людей на бюджет. Ви не можете сперечатися з цією різницею ціною, особливо якщо ви шукаєте VPN на бюджет.

Друге питання стосується конфіденційності та незалежно від того, чи ви довіряєте ExpressvPN після придбання технологіями KAPE. Поки там, з одного боку, є багато історії, це могло б дуже добре, що ExpressVPN буде продовжувати працювати незалежно в конгломераті, який зараз працює за правилами, як претензії ExpressVPN.

Поки це залишається в повітрі, ми відчуваємо, що ExpressVPN, мабуть, кращий вибір загалом. Це може зробити більше і робить це швидше, ніж SurfShark робить. Якщо, однак, ви хочете грати в безпеці, тоді SurfShark може бути кращим вибором. Якщо ніхто не підходить для вас, є багато інші великі VPN для вибору .


віртуальні приватні мережі - Найпопулярніші статті

How to Use the Internet from China

віртуальні приватні мережі Apr 6, 2023

Karen Roach / Shutterstock.com Якщо ви відвідуєте Китай, і хочете використовувати Інтернет, ви переб�..


Лі VPN дійсно зробити онлайн Активність приватного?

віртуальні приватні мережі Apr 1, 2023

StunningArt / Shutterstock.com Віртуальні приватні мережі рекламуються як найкращим чином, може бут�..


How to Check Whether Sites Are Blocked in China

віртуальні приватні мережі May 17, 2023

Шон Павоне / Shutterstock.com Якщо ви знаходитесь на шляху до Китаю або це просто цікавий вид, в�..


How to Test Your VPN Speed (and How to Speed up a VPN)

віртуальні приватні мережі May 12, 2023

kkssr / shutterstock.com Ви, можливо, помітили, що, з вашої Вживати зв'язно, ваша швидкість ін�..


Якщо ви використовуєте VPN для всіх ваших веб-перегляду?

віртуальні приватні мережі Aug 20, 2023

Nicoleta Ionescu / stuetterstock.com Віртуальна приватна мережа або VPN для короткого короткого, це мере�..


VPN Міфи розвінчали: Що ВЧС можуть і не Do

віртуальні приватні мережі Sep 27, 2023

Dallasetta / shutterstock.com Якщо ви коли-небудь бачили оголошення vpn На телебаченні або в Інт..


Can My ISP Див Якщо я використовую VPN, і їх цікавить?

віртуальні приватні мережі Sep 8, 2023

Nicoleta Ionescu / stuetterstock.com Використання VPN - це чудовий спосіб збільшення конфіденційності п..


NordVPN проти IPVanish: Що таке найкращий VPN

віртуальні приватні мережі Nov 25, 2023

Ksenia Zvezdina / Shutterstock.com Nordvpn і Ipvanish дві великі імена в VPN індустрії, і ви не может�..


Категорії