IPvanish VS. ExpressVPN: Який найкращий VPN?

Nov 27, 2023
віртуальні приватні мережі
Ksenia Zvezdina / Shutterstock.com

Ipvanish і Expressvpn є двома найбільшими назвами в промисловості VPN. Expressvpn є одним з кращі VPN Тут, в той час, як ipvanish вирушив бути одним з найвідоміших імен до меншого гравця. Давайте порівняти два і подивимося, який виходить зверху.

Конфіденційність

Давайте перше звертатися до слона в кімнаті: питання про те, як насправді є приватним ExpressVPN та IPvanish. Там багато спекуляцій, що оточує обидва, що може зробити будь-який з них, здається, менш ідеальний вибір.

Expressvpn

Останні питання, що оточують ExpressvPN. У вересні 2021 року, ExpressVPN оголошений Те, що він був прийнятий KAPE TECHNOLOGIONS на близько $ 1 млрд. Це гарна новина для ExpressVPN, звичайно, але коментатори швидко вказують, що KAPE є компанією з a тіньове минуле .

Для одного, компанія спочатку зробила свої гроші Ін'єкція оголошень , що є сумнівною технікою, за допомогою якої ваш браузер обманюється на відображення певних оголошень. Хоча цей метод більше не набагато більше, це було величезним лише 15 або так багато років тому і, безумовно, був трохи слабким способом заробляти гроші, незважаючи на бути законним.

Крім того, існує також деяка розмова про заплутаність ExpressVPN з розвідувальними органами. Люди за Капе Колишні Ізраїльські оператори та один з керівників ExpressVPN має зв'язки Проектувати ворона. Ворон - це програма спостереження, створена Об'єднаними Арабським Еміратами та укомплектовано головним чином колишнім спекуляцій США.

Коли Reuters blew кришка з ворон Це було великі новини, як виявилося, що команда відмовлялася від людей з усього світу, включаючи громадян США, а також правозахисники. Маючи когось, хто працював у Raven, працюючи в компанії конфіденційності, був поганим шуком компанії, хоча ExpressVPN затверджений Це була хороша річ.

Ipvanish

Це дуже багато страйків проти ExpressVPN, але IPvanish також має деякі проблеми, коли справа доходить до конфіденційності клієнтів. Як ExpressVPN, це також належний За великим конгломератом називається j2 глобальний (перейменований ziffdavis), який, як і капе, має деякі незвичайні зв'язки. Однак, де ExpressVPN до цих пір має чутки, що підраховують проти нього - немає доказів про правопорушення, просто розмова, ipvanish знаходиться на рекорді, як розголошення інформації про користувача.

Назад у 2016 році, IPvanish надано владу США З журналами користувача, підозрюваного у залученні до дитячої порнографії. Хоча ми, очевидно, проти дитячої порнографії, ось проблема: згідно з політикою конфіденційності Компанії в той час, IPvanish не повинен мати будь-яких журналів, як це обіцяло бути No-log vpn .

Незважаючи на те, що компанія була куплена та продавалася двічі з тих пір, це все ще чорна марка проти компанії, і, ймовірно, повинна бути функцією у процесі прийняття рішень. Як рецензенти, важко спуститися з одного боку або іншої: ExpressVPN виглядає трохи підозрілим зараз, але це все просто чуток. IPvanish зробив щось сумнівне в минулому, але, можливо, витерти шифер чистим. Це нелегкий вибір.

Ipvanish vs. expressvpn

З великою кількістю важливих спекуляцій з дороги, давайте подивимося, як виконують наші два претендентів. Коротше кажучи, ExpressVPN набагато краще, ніж IPvanish у значній мірі всі поваги.

Netflix та інші потокові послуги

Наприклад, ExpressVPN робить роботу набагато краще, ніж IPVanish робить в пройняти Netflix та інші потокові послуги. Там, де все віртуальні приватні мережі страждають від Нетфлікса недавній розгін на віртуальних приватних мережах, ExpressVPN здається, відігрався набагато краще, ніж більшість, щось ми йдемо в в нашому Порівняння ExpressVPN проти Surfshark також.

IPVanish, навпаки, не вдалося потрапити в Netflix, коли ми намагалися його, незважаючи на повідомлення про зворотне. Він також не зміг отримати доступ Amazon Prime Video , Який ExpressVPN також доступний, хоча і не так рідко, і нам потрібно спробувати кілька серверів, перш ніж він працював. Для потокової передачі, ExpressVPN, безумовно, кращий вибір тут.

Швидкість

Це не тільки через його здатності пройти системи виявлення Netflix, це також тому, що ExpressVPN набагато швидше. І ми маємо на увазі . IPVanish може зайняти цілих 75 відсотків від верхньої частини, навіть при підключенні до найближчих серверів, коли ми тестування його швидкість . Це дуже погано: ExpressVPN побачив зниження приблизно від 10 до 20 відсотків на тій самій відстані.

Кількість сервера

Як ми згадували в нашому Порівняння IPVanish проти NordVPN , Деякі проблеми зі швидкістю IPVanish могла б, ймовірно, бути виправлені шляхом простого додавання додаткових серверів. Хоча служба має пристойний розкид через 75 країн, тобто менше, ніж 2000 серверів, що не дуже вражає в порівнянні з конкурентами.

На відміну від цього, ExpressVPN має більш ніж 3000 в більш ніж 90 країн, деякі з них дуже екзотичні, як Еквадор або Білорусь. Це не тільки полегшує, щоб гарантувати кращі швидкості, але і надає користувачам набагато кращий розподіл по всій земній кулі. Якщо ви хочете, щоб кинути широку мережу, то ExpressVPN знову найкращий вибір.

Безпека та торштування

Коли мова заходить про безпеку, а також в розширенні також, наскільки безпечно це торрент-файли, обидві служби приблизно рівні, за один дурний вада IPVanish крім. З якоїсь причини, і ми дійсно не можемо думати про будь-якої причини, чому це було зроблено, IPVanish-х вбивати перемикач не включається автоматично, вам потрібно зробити це вручну.

З огляду на, не всі знають, Як працює VPNS і, отже, не може знати про життєву необхідність вимикача, це досить поганий контроль. Це ганьба, теж, тому що крім того, що IPVanish досить твердий, коли мова йде про безпеку: він використовує WireGuard як його Протокол VPN і передав всі свої тести безпеки з літаючими квітами.

ExpressVPN автоматично перемикається на його глушіння перемикач, ймовірно, через свою філософії дизайну, то ми обговоримо детально в наступному розділі. Крім того, він за замовчуванням його власний протокол, названий Застібка . Ми ніколи не було ніяких проблем з ним в минулому, і тепер він також передав всі свої тести без будь-якого питання.

Простота використання

Далі йде самий суб'єктивний коло, де ми переходимо дружність. Хоча IPVanish вже не впиваючись питання-крім знищень перемикача випуску, ми вважаємо за краще ExpressVPN тут, в основному тому, що його інтерфейс набагато витонченіше. Проте, хоча, IPVanish, безумовно, не без його достоїнств тут.

Головна визначна пам'ятка ExpressVPN є те, що він настільки прості в використання: додаток в основному тільки один масивна кнопка, яка перемикає VPN і вимикатися, з другої кнопкою, яка дозволяє вибрати певний сервер з меню розкладного. Це єдині кнопки більшість користувачів VPN будуть взаємодіяти. Це чудово.

Меню налаштувань ExpressVPN є трохи більш складним, але знову розкладає всі варіанти, які Ви маєте на інтуїтивної манері і пояснює, більшість з них з простим текстом. Знову ж таки, це дуже міцний, добре образливий разом меню.

Де простота назва гри ExpressVPN, в IPVanish пішли на щось набагато більше фантазії. Перше, що ви бачите під час запуску програми є складним виглядає приладова панель с, серед іншого, живий графік, який зображає швидкість, резюме, де ви підключені до і як, а також ряд кнопок, що ведуть до іншої екрани в додатку. Це трохи більше, ніж переважна ExpressVPN.

Крім того, швидкість графіки, який в нашому досвіді був не зовсім точним, IPVanish також має ряд інших екранів. Вони включають в себе масивний список серверів, а також карту, де вони, хоча на відміну від NordVPN карта не є інтерактивним.

Екран налаштування IPVanish є найбільш цікавим з усіх, так як він має набагато більше можливостей, ніж ExpressVPN робить. (Навіть якщо деякі варіанти, такі як вимикачі бути відключені за замовчуванням, трохи спантеличує.) Насправді ми так IPVanish пропонує багато варіантів, хоча ми не рекомендуємо нікому, крім людей, які розуміють, що вони роблять байдикувати занадто багато з ним.

Ми також як інструмент діагностики, який випльовує багато інформації про вашу зв'язку, що робить його дуже легким для усунення неполадок, але знову, тільки якщо ви знаєте, що ви дивитеся. ExpressVPN пропонує щось подібне, але вам потрібно йти копатися в конфігураційних файлах, щоб знайти його.

В цілому, цей раунд досить близько, що ми будемо називати це нічия, хоча ExpressVPN звертається трохи більше до нас тут.

Ціна

З усім, що з шляху, давайте поговоримо про нижньому рядку: гроші. На перший погляд, цей раунд повинен бути киш-ін IPVanish як він коштує всього $ 48 в рік на ExpressVPN в $ 100 в рік. Проте, ще раз подивитися і деякі проблеми виникають.

ціноутворення ExpressVPN в досить проста: це $ 100 в рік, і ви зазвичай отримуєте три додаткові місяці безкоштовно при першому вході. Це дорого, але це отримати вам багато VPN, тому ми зазвичай вважаємо варто витрат.

Однак, якщо ви не хочете витрачати такі гроші, то IPVanish може здатися більш вигідну угоду: це просто $ 48 в рік -Ми залишивши свої рекламовані плани резервного копіювання з розгляду, але дивитися на дрібний шрифт, і ви побачите, що тільки за перший рік. Після цього, він коштує близько 90 $ на рік.

Це просто смішно, і з двох причин. По-перше, IPVanish не пропонує $ 90 на суму VPN. Якщо ми встановлюємо ExpressVPN як стандарт в $ 100, то IPVanish має становити 90 відсотків, як добре, і це просто не.

По-друге, ми не подобається, коли плани автовозобновленіе майже в два рази ціну. Nordvpn тягне подібний трюк. Це дуже вводить в оману. Якщо ви не читати дрібний шрифт, ви могли б бути на гачку, коли план знову, і вам необхідно вручну змінити цю настройку.

Ми робимо не так, як ці види тактики, і ми не любимо IPVanish для їх використання. З огляду на те, що він може зробити, $ 48 в рік чи прийнятно. 90 $ це просто шлях, занадто багато.

Вердикт

На цій низькій ноті, ми врешті-решт це порівняння. Як ви можете сказати, ExpressVPN наш улюблений далеко тут, його недавні потрясіння незважаючи на це. У той час як IPVanish є деякі речі, що йдуть за нього, його мінуси так далеко переважують плюси, що немає ніякого реального конкурсу тут. Якщо вам потрібно вибрати між цими двома, ExpressVPN є кращим вибором на сьогоднішній день.

Звичайно, у вас є інші варіанти VPN. Якщо взяти ні звуки прямо для вас, подивіться на наш путівник по кращому ВЧСУ для більш повної картини VPN ландшафту.


віртуальні приватні мережі - Найпопулярніші статті

У чому різниця між режимом інкогніто і VPN?

віртуальні приватні мережі Mar 11, 2023

Wele / shutterstock.com Режим VPN та інкогніто - це два з найпопулярніших інструментів для онлайн-�..


How to Use the Internet from China

віртуальні приватні мережі Apr 6, 2023

Karen Roach / Shutterstock.com Якщо ви відвідуєте Китай, і хочете використовувати Інтернет, ви переб�..


Як перевірити, чи є Ваш VPN працює (і Пляма VPN витоків)

віртуальні приватні мережі May 20, 2023

Олександр Supertramp / Shutterstock.com Якщо ви зареєструвалися до Вживати і хочете, щоб пере..


Арі ВЧС правової?

віртуальні приватні мережі Jun 24, 2023

Wit Ольшевський / Shutterstock.com Так як віртуальні приватні мережі часто використовуються для..


ExpressVPN продає за 1 мільярд доларів, обіцяє ваші дані залишатимуться приватними

віртуальні приватні мережі Sep 15, 2023

Ii.studio/shutterstock.com Подальше нагадування про те, наскільки популярним Expressvpn є, компанія бу�..


Як використовувати два віртуальні приватні мережі в той же час на Windows,

віртуальні приватні мережі Oct 16, 2023

Ksenia Zvezdina / Shutterstock.com Якщо у вас є два VPN, встановлені на вашому комп'ютері, шанси у вас буд�..


6-VPN Функції, які найбільш важливі

віртуальні приватні мережі Nov 5, 2023

Denphotos / shutterstock.com Ви шукаєте отримати підписку VPN найближчим часом? Перед тим, як о..


Як спостерігати, як Франція займає Англію безкоштовно з ExpressVpn

віртуальні приватні мережі Dec 9, 2022

Чвертьфінал Катарського чемпіонату світу з футболу продовжується напруженим поєдинком між Англією та Ф�..


Категорії