Cloud Storage для фотографій та зображень: як вибрати найкращу хмару для вашої роботи

Oct 1, 2023
Як
Cloud storage for photos
(Кредит зображення: Getty Images)

Хмара зберігання пропонує тонну переваг для творчих усіх типів, фотографів. Незалежно від того, чи хочете ви створювати резервні копії зображення для захисту, отримати доступ до них для редагування всіх ваших пристроїв, або поділіться ними з клієнтами та співавторами, може допомогти хмара.

Але як ви знайдете Кращий хмарний сховище Платформа для ваших потреб? Є пару речей, щоб мати на увазі при виборі хмарного сховища для фотографій. У цьому посібнику ми покриємо все, що потрібно знати.

Ємність зберігання та значення

Cloud storage for photos

Idrive пропонує хмарне зберігання в шматки 5 туберкульозу (Зображення кредиту: iDrive)

Перш ніж зануритися в функції, які диференціюються платформи для зберігання хмар, варто говорити про вартість. Однією з основних причин, які фотографы перемикаються на хмара, полягає в тому, що це недорого, тому пошук платформи, яка забезпечує хороше значення для ваших грошей.

Щоб почати, важливо подумати про те, скільки необхідно для зберігання. Деякі платформи пропонують хмарне зберігання з кроком один терабайт або менше, що дозволяє додавати зберігання, як вам потрібно. Інші, такі як iDrive, продають зберігання в блоках п'яти терабайт або більше. Хоча це може бути економічно ефективним, якщо у вас є oodles of images для зберігання, це, мабуть, не найкращий вибір для вас, якщо у вас є, скажімо, 500 ГБ даних для завантаження.

Ви також можете сплатити за зберігання хмари, в цьому випадку варто з'ясувати, чи потрібна ще одна платформа для зберігання хмар. Наприклад, Adobe Creative Cloud поставляється з 100 Гб пам'яті, а фотографії Amazon пропонує безкоштовну, необмежену мережеве зберігання файлів для прем'єр-учасників. Фотографії Amazon не вистачає деяких функцій, які ми хотіли б бачити, але важко відхилити пропозицію вільного сховища хмар для фотографій, якщо ви вже платите за Prime.

Безпека платформ для зберігання хмар

Як тільки ви подивитеся минулих витрат, безпека - це число одна річ, яка відрізняє платформи зберігання хмарів. Легко глибоко потрапити в бур'яни, коли говорять про безпеку зберігання хмар, але це важлива тема, про яку думає.

Щоб запустити, ми настійно рекомендуємо вибрати платформу для зберігання хмар, яка зберігає ваші зображення, надмірно. Це означає, що коли ви завантажуєте фотографії до хмари, вони негайно підтримуються у кількох центрах обробки даних. Таким чином, навіть якщо один сервер не вдасться або весь центр даних знищується, ваші фотографії все одно будуть безпечними та миттєво доступними через інший центр обробки даних.

Інша річ, яку потрібно подумати, - як ваші файли зашифровані. Шифрування скремлює ваші дані, щоб навіть якщо ваші файли викрадають, зображення не можуть бути відкладені разом без унікального ключа шифрування, що розшифровує ваші файли.

Багато постачальників сховища хмари керують вашим ключем шифрування. Це означає, що все, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до ваших файлів, - це увійти до облікового запису для зберігання хмар. Ще однією вигодою для керованого шифрування полягає в тому, що ваш постачальник сховища може допомогти вам отримати ваші файли назад у свій обліковий запис, якщо ви коли-небудь втратите свій пароль.

Однак, коли ваш постачальник сховища хмари керує паролем шифрування, ваші фотографії не схвильовано, коли вони завантажуються або завантажуються з хмари. В результаті хакери могли потенційно викрасти ваші зображення під час перенесення через Інтернет.

Кінцева шифрування в хмарі

Альтернативою є керування власним ключем шифрування, використовуючи те, що називається кінцевим шифруванням. За допомогою такої системи, ви використовуєте додаткову програму Work Cloud Provider для шифрування зображень на вашому комп'ютері, перш ніж передати їх. Отже, навіть якщо вони вкрадені під час передачі, зображення не можуть бути розшифровані без вашого ключа шифрування.

Недоліком до кінця до кінця шифрування полягає в тому, що оскільки ваш ключ шифрування існує лише на вашому комп'ютері, а не в хмарі, ваш хмарний постачальник не зможе допомогти вам відновити свої файли, якщо ви коли-небудь втратите його. Ви також не можете обмінюватися файлами з вашого хмарного зберігання при використанні шифрування кінцевого до кінця, оскільки одержувач не зможе розшифрувати ваші файли.

Не всі постачальники сховища хмари пропонують шифрування кінцевого до кінця. Обов'язково шукайте цю функцію безпеки, якщо ви більше стурбовані крадіжкою, ніж обмін файлами. Майте на увазі, що ви завжди можете повернутися до керованого шифрування, навіть якщо ваш провайдер хмари пропонує шифрування кінцевого до кінця як опцію.

Інструменти співпраці

Cloud storage for photos

Dropbox дозволяє додавати дати закінчення терміну дії до своїх посилань (Кредит зображення: Dropbox)

Безшовна співпраця - це ще один стимул для фотографів для зберігання своїх зображень у хмарі. Це область, де провайдери хмари можуть відрізнятися, тому ви хочете, щоб переконатися, що платформа, яку ви виберете, має потрібні інструменти для обміну файлами.

Одна справа шукати при порівнянні постачальників, який тип контролю дозволів вони пропонують для спільних файлів. Наприклад, може бути корисним мати опцію обміну, який пропонує доступ, щоб переглянути фотографію, але не завантажувати його. Можливо, ви також хочете, щоб завантажувати посилання, які закінчуються або пропонують обмежену кількість завантажень.

Особливості зображення RAW

Cloud storage for photos

Zoolz BigMind може переглядати RAW-файли та використовувати AI для позначення ваших фотографій (Зображення кредиту: zoolz)

Деякі платформи з Кращий хмарний сховище для фотографій Запропонуйте особливості для вирішення сировинних файлів - великі, розпаковані та необроблені файли зображень, виробленими багатьма фотоапаратами DSLR та дзеркальні. Можливість керування RAW-файлами - це величезний плюс для фотографів, оскільки ви можете переглянути та редагувати RAW-файли в хмарі, не завантажуючи ці часто великі та непотрібні файли на свої пристрої.

Adobe Creative Cloud - це платформа хмара з сировинними зручностями. Він інтегрує з додатками Lightroom Adobe Adobe та Photoshop, тому ви можете редагувати зображення в хмарі на будь-якому пристрої (перевірте a Adobe Creative Cloud знижка тут)

Але Adobe - це не єдиний хмарний провайдер, який пропонує корисні функції для обробки сировинних фотографій. Zoolz BigMind пропонує попередні перегляди RAW Image та імпортує метадані RAW FILE, щоб допомогти вам шукати та організувати свій хмарний простір. Dropbox також підтримує більшість сировинних типів файлів, і ви можете переглянути ці зображення у своїх веб-сторінках або мобільних додатках.

Синхронізація багатокористувацької

Легко взяти як належне, що платформа Cloud Storage дозволить вам синхронізувати свої фотографії на пристроях. Але це не завжди так, а деякі служби зберігання хмар обмежують кількість пристроїв, які ви можете підключитися до вашого облікового запису для синхронізації. Якщо ви зазвичай працюєте на багатьох пристроях, таких як ваш комп'ютер, і ваш смартфон або як домашні, так і робочі комп'ютери, переконайтеся, що ваша платформа для зберігання хмару буде без проблем синхронізувати файли по всіх.

Ви також повинні шукати платформи для зберігання хмар, які пропонують синхронізацію блоку. За допомогою синхронізації блочного рівня, лише біти даних, які змінюються під час редагування фотографії або іншого файлу, повторно завантажуються до хмари та синхронізаційними пристроями. Це економить тону пропускної здатності, особливо якщо ви редагуєте зображення з високою роздільною здатністю.

Що шукати в хмарному сховищі для фотографів

Cloud Storage пропонує ряд переваг для фотографів. Щоб отримати максимальну віддачу від вашого переходу до хмари, важливо знайти найкращу платформу для зберігання хмар для ваших зображень. Вартість є основним розрахунком, але не ігноруйте такі фактори, як безпека, обмін файлами, функції перегляду та редагування файлів зображень RAW та синхронізації. Всі ці функції відіграють важливу роль у визначенні безпеки ваших фотографій у хмарі та як легко ви зможете отримати доступ до них, коли вам потрібні.

Читати далі:

  • Adobe Creative Cloud Review Review
  • Точний краща камера
  • Точний Краща камера для фотографії дикої природи

Як - Найпопулярніші статті

Портретна фотографія: як взяти ідеальні портрети

Як Oct 1, 2023

Портретна фотографія - це балансувальний акт - є так багато речей, щоб мати на увазі. Спілкування з вашим �..


Побудуйте адаптивні макети без засобів масової інформації

Як Oct 1, 2023

Довгий час я намагався досягти ідеального візуального складу на веб-сторінках. У мене велика кількість �..


Сплячий портретний живопис з маслами

Як Oct 1, 2023

Цей семінар стосується створення портретного масляного живопису з се�..


Початок роботи з WebVR

Як Oct 1, 2023

Перейти до: WebVR ресурси W..


Побудуйте комплексну 3D-сексуальну сцену в блендері

Як Oct 1, 2023

Створення апокаліптичної науково-фантастичної сцени міста в 3D-ар�..


Намалюйте пустотливий заєць у акварелі

Як Oct 1, 2023

Навчавшись зоологію, тварини та дикої природи завжди були великою пристрастю до мене, і я ніколи не втом�..


Дизайн відтворюваного аватара для відеоігор

Як Oct 1, 2023

Для цього Підручник Photoshop , Я буду створювати відтворювану люд�..


Як створити реалістичну тканину CG

Як Oct 1, 2023

При роботі з тканиною та тканинами в 3D, це може бути важко досягти як га..


Категорії