2021'in en iyi iPad aksesuarları

Nov 15, 2023
Elma
Maxx Girr / Shutterstock.com

Aksesuar 2021 yılında Sizin iPad Transform Nasıl

En iyi iPad aksesuarları yardımı, iPad'inizin yeteneklerini genişletmek ekran Ek bir koruma katmanı sağlamak, ya da sadece genel kullanımı iPad kolaylaştırır.

Bugün, orada birinci ve üçüncü taraf durumlarda, klavyeler, kalemle hiçbir sıkıntısı ve iPad için daha fazla. Bu aksesuarlar en iyi yardım iPad'inizin yeteneklerini genişletmek ve daha kullanışlı hale. Örneğin, manyetik klavyeler ve bir kalemle çizmeyi içine iPad'inizi dönüştürebilir veya laptop daha yoğun yazma veya grafik tasarım projeleri için.

bir iPad aksesuarı içinde ne aramak için belirlerken, tabletinizin dışarı istediğini düşünün. Eğer yazmaya yazmaya tercih hevesli not meraklısı mısınız? Eğer öyleyse, bir kalemi kartlarında olabilir. iPad'in ekran klavyesini beğenmediniz? Çeşitli görüntüleme açısı ayarlamaları ve arkadan aydınlatmalı tuşlar ile ayrı bir klavye rahatça çalışması için gerekenleri olabilir.

Ne olursa olsun kullanım, zaman tasarrufu yardım kullanıcıları, iş daha rahat ve sonuçta daha verimli hale gelmesi iPad aksesuarları büyük taraftar.

Apart her aksesuara özgü özellikleri dışında, ayrıca sağlam ve sorunsuz bir sicili olan bir şirketten bir ürün isteyeceksiniz. en ya mükemmel kullanılabilirlik ve işlevi hakkında unutmayalım! yararlı değilse bir aksesuar iyi olamaz.

Yani, 2021 yılında en iyi iPad aksesuarları için Seçtikleri özelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En iyi iPad Kılıf: Jetech iPad davası

JETech

NS Jetech iPad davası büyük iPad durum için bizim batar. Bu bir sentetik deri dış, yumuşak mikrofiber-duygu iç ve TPU arka dava ile minimalist bir tasarıma sahiptir. Bu durum birçok geleneksel tampon kapakları aksine ince ve hafif olması gerekiyordu. Buna rağmen sürtünmeye ve çizilmelere karşı koruma mükemmel bir iş yapar.

JETech davası büyük bir kullanılabilirlik vardır. Yerleşik otomatik dümen ve uyku için mıknatıslar, vaka tercih eğime ayarlamak için iki ayakta pozisyonları barındırır üçe katlanan sistemi kullanır ek olarak.

En iyisi, JETech durumda nötr siyahlar ve griler daha canlı colorways arasında değişen on renk seçeneği daha geliyor. Bu tarzınıza uyan mükemmel durumda ulaşmasını sağlar.

Bu dava için kullanılabilir ipad , ipad mini , ve ipad pro .

En iyi iPad Ekran Koruyucu: XIRON PaperFeel Ekran Koruyucu

Xiron

NS XIRON PaperFeel Ekran Koruyucu Kurulun karşısındaki zorlu bir iPad ekran koruyucusudur. Adına doğru, bu ekran koruyucusu, yüksek hassasiyet sağlayan ve parlamayı kesen farklı malzemelerin bir karışımı sayesinde kağıt benzeri bir his sunuyor.

Tıpkı en önemlisi, Xiron PaperFeel Ekran Koruyucu, ekranınızın yüzeyine yapışması istisnai bir iş çıkarır. Doğru şekilde uygulandığında, herhangi bir baloncuk üretmez. Aynı zamanda yüz kimliğiyle de uyumludur, bu nedenle iPad'inizin kilidini açan sorunlar için endişelenmenize gerek yoktur.

Ekran koruyucunun benzersiz yapısı, çizim ve yazı ultra şık ve duyarlı hissediyor. Birçok kullanıcı onunla kullanıldığında mükemmel kavrama, dokusunu övdü Elma kalem ve kağıt benzeri hissi ile geleneksel ekran koruyucuları üzerinde gelişmiş çizim kabiliyeti.

Bu ekran koruyucusu ile uyumlu 12.9 inç iPad Pro .

En iyi ipad kalem: Elma kalem 2

elma

Apple, iPad için aksesuarlarla sürekli yenilik yapıyor ve Elma kalem 2 farklı değil. İkinci nesil elma kurşuncası, öncekilerden önce iyileştirilmiş gecikme ve kalabilenin tutmayı kolaylaştıran yeni bir yandan daha gelişmiştir.

Elma kurşunluğu 2'nin hissi neredeyse hiç kusursuzdur. Güçlü bir kombinasyonu ipad pro 120Hz yenileme hızı, yerleşik basınç fonksiyonu ve mat-his bir ipucu, kalabalıkın iPad'in ekranına karşı harika hissetmesini sağlar.

Elma Kalem 2'nin en sevdiğimiz özelliklerinden biri şarj yöntemi . Stylus, iPad'inizin üstüne senkronize etmek ve şarj etmek için manyetik bir montaj kullanır. Apple kaleminizi sezgisel olarak saklayarak iPad'inizin üstüne, pilinizin asla sıfıra düşmesini bekleyebilirsiniz.

Her ne kadar pahalı olmasına rağmen, elma kurşuncası 2, oradaki kopyaların rekabetinin üstündeki topukların üstündedir ve eşit derecede yararlıdır. nota alıcılar ve grafik / tasarım sanatçıları.

Ancak, elma kurşunkalamasının 2 ile uyumlu olmadığını unutmayın. 8. Nesil IPAD . Satın almanız gerekecek Elma kurşun kalem 1 Bu model için bir kalemi gerekirse.

En İyi iPad Klavye: Logitech iPad klavye kılıfı

Logitech

NS Logitech iPad klavye kılıfı çok yönlü bir aksesuardır. Uzun süre daha ucuz bir alternatif olarak kabul edildi Apple'ın sihirli klavye , bu dava ipad'inizi bir klavye ve kasa kapağı olarak çalışan bir tasarıma sahip bir dizüstü bilgisayar içine dönüştürür.

Manyetik bir mandal, folyonunuzun kapalı olduğunu ve koruma, engebeli inşaat ve darbe için tasarlanmış kalın lastik tamponlar ile oldukça iyidir. Dokunsal geri bildirimler açısından, Logitech iPad Klavye çok duyarlıdır. Anahtarlar mükemmel aralıklıdır ve her biri rahatlık için hafif bir lastik hissi taşır. Dahili arka aydınlatma ayrıca karanlıkta anahtarları bulmada büyük ölçüde yardımcı olur.

Logitech davası, iki değiştirilebilir jetonlu pil kullanarak etkileyici 4 yıllık bir pil ömrüne sahiptir. Ayrıca, yazma modunda yer değiştirildiğinde otomatik kapanma dahil olmak üzere, otomatik kapanma da dahil olmak üzere, çeşitli güç tasarrufu sağlayan özelliklerle 3 aya kadar sürer.

Apple'dan daha ucuz ve biftek koruması arıyorsanız Akıllı Klavye Folio İPad'iniz için bu klavye davası ince bir seçimdir.

En iyi iPad Kulakiçi: Apple airpods pro

elma

Gibi Elma kalem 2 , NS Airpods Pro Kafa ve omuzlar rekabetin geri kalanının üstündedir. Standart üzerine gelişir Apple Airpods Güncellenmiş aktif gürültü iptali ve bas performansı ile.

Airpods Pro için pil ömrü, şarj başına yaklaşık 4,5 saatlik dinleme ile ortalamanın üzerindedir. Ses, aynı sadakat ile de olsa da gerçekten iyi parlar. $ 300 + gürültü önleyici kulaklık . Yine de bir çift kulakiçi için, Airpod Pro yenilemez.

Favori özelliklerimizden biri, kulakiçi kontrolleridir. Her tomurcuk, bir sonraki parçayı çalmak veya yakındaki çevreyi daha iyi dinlemek için şeffaflığı ayarlamak için sıkışmış veya tutulan bir kuvvet sensörü monte edilmiş bir gövdeye sahiptir. Onlar için öğrenme eğrisi de gerçekten hızlı.

En önemlisi, giymek için çok rahatlar. Silikon kulak ipuçları, kulak kanalına karşı rahatça bastırın ve suşa neden olmaz. Kullanıcılar, kulak boyutuna göre daha iyi sızdırmazlık sağlamak için küçük, orta ve büyük boyutlu kulak ipuçları arasından seçim yapabilir.

Bazı kulaklık sınırlamaları ve rahatlık ve kullanım kolaylığı lehine paha biçerdötik bir etiketle iyiyseniz, Airpods Pro'yu yenmek zordur.


Elma - En Popüler Makaleler

Apple'ın tartışmalı aygıt içi çocuk bağımlılığı tarayıcı gecikti

Elma Sep 3, 2023

Apple'ın tartışmalı hakkında çok fazla konuşma oldu. Aygıt İçi CSAM Tarayıcı . Şirketin bazı sorunları duyduğundan, daha fazla iyileştirme yapana kadar rollum..


Bu durumlar önce Apple Cüzdan Sürücüleri Lisanslarını alacaklar

Elma Sep 1, 2023

elma Apple ilan edilen Destekleyecek birkaç devlet Eyalet Kimlikleri ve Sürücü Lisanslarını Apple Cüzdanında Kullanma . Fiziksel kimliğin..


Apple TV'de "Sizinle Paylaşılan" Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Elma Oct 28, 2023

Tüm filmler veya kişilerinizdeki paylaşımların paylaşılması Seninle paylaştı Apple TV bölümünde. Bu bölüm boşluk almak için sizi rahatsız ederse, burada Appl..


Bir Mac'te ICloud + Özel Röle Nasıl Kullanılır

Elma Oct 28, 2023

Elma ilk iPhone ve iPad üzerindeki Özel Röle anonim duruma servisi hazır iOS ve iPados 15 . MacOS Monterey sürümüyle birlikte, Mac kullanıcıları da kullanabilirsiniz..


Konum ayrıntılarını iPhone ve iPad'deki fotoğraflardan nasıl silmek

Elma Oct 19, 2023

İPhone'unuzla birlikte aldığınız fotoğraflar, paylaştığınızda onları aldığınızı ortaya çıkarabilir. Neyse ki, kaldırabilirsiniz. Gömülü GPS Koordinatları ..


2021 iPhone için en iyi Magsafe aksesuarları

Elma Nov 17, 2023

Gagliardiphotography / Shutterstock.com 2021'de iPhone'unuz için hangi Magsafe aksesuarları yapabilir? Bir süredir elma ekosisteminde olanlar ..


2021'in en iyi iPhone şarj cihazı

Elma Nov 10, 2023

abolukbas / Shutterstock.com 2021 yılında bir iPhone Şarj ne Look Bu duvar adaptörleri çok varsaymak kolay ve Yıldırım kablolar aynıdır..


Bir PS5 DualSense denetleyicisini bir Apple TV'ye nasıl bağlayabilirsiniz

Elma Nov 3, 2023

Alena Veasey / Shutterstock.com Oynama Elma Arcade Apple TV oyunları bir oyun kontrolörü ile daha keyifli. Burada Apple TV'ye PS5 en DualSense ..


Kategoriler