Lenovo

Aug 26, 2023
VPN'ler
JhvePhoto / Shutterstock.com

Ayrıca çok fazla yol var Çevrimiçi olduğunuzda kendinizi koruyun . Lenovo, şirketin sahip olduğu için bu koruma biçimlerinden biri olmak istiyor. ilan edilen Bir demet olan Lenovo Smart Gizlilik Hizmetleri adlı yeni bir hizmet Çevrimiçi Güvenlik Özellikleri Bilgilerinizi korumak için tasarlanmıştır.

Lenovo Akıllı Gizlilik Hizmetleri

Lenovo, çevrimiçi, yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir abonelik servisi yayınlıyor mahremiyet . İnternetteyken, güvenliğinizi geliştiren bir sürü alet ve özellik ile birlikte gelir. İlk olarak, verilerin web siteleri arasında paylaştığını seçmenize izin verir, izleme önleyici , VPN özellikleri ve bir gizlilik tarayıcı.

İLGİLİ: Çerezleri nasıl engellenir (kullandığınız siteler hariç) herhangi bir tarayıcıda

Abonelik, hesaplarınızın sızdığını tespit ettiğinde size bildirecektir. veri ihlalleri , genel arama sitelerinde veya istenmeyen e-posta listelerinde bulundu.

Son olarak, yeni Lenovo aboneliği bir şifre yöneticisi Bu, girişlerinizi, şifrelerinizi ve ödeme bilgilerinizi güvenli bir kasada depolar ve yönetir. Bilgilerinizi otomatik olarak dolduran bir tarayıcı uzantısı da var.

Lenovo, yeni hizmetinin ABD'de 31 Ağustos 2021'de Lenovo.com ve Lenovo PC'lerin Lenovo Vantage App üzerinden başlatacağını söyledi. Şirket, 2022'de bir noktada küresel olarak genişlemeyeceğini söylüyor. Ancak, hizmetin bir abonelik olacağını söylerken, şirket bir fiyat duymadı.

Bunların hiçbiri yeni mi?

Lenovo, birlikte birçok faydalı güvenlik özelliğini bir araya getirirken, burada yeni bir şey yapmıyor. Çoğu tarayıcı teklifi seçenekleri izlemez ve bu kadar çok ücretsiz hizmet için kayıt olabilirsiniz. Bilgileriniz için Web'i tarayın .

Tabii ki, bu VPN özellikleri için, muhtemelen birinden seçim yapmaktan daha iyi olursunuz. En İyi VPN Hizmetleri dışarıda.

Ve elbette, sıkıntısı yoktur. Şifre yöneticileri Dışarı, bir kısmı abonelik olmadan mevcut.

Servisi için Lenovo'nun ne kadar ücret alacağına gelecektir. Her şeyi bir aboneliğe getirmek faydalıdır, ancak fiyatın doğru olması gerekir.


VPN'ler - En Popüler Makaleler

Log No-log vpn nedir ve neden gizlilik için önemlidir?

VPN'ler Mar 20, 2023

Yeni Afrika / Shutterstock.com VPN hizmetlerinin en büyük vaatlerinden biri, günlükleri tutmadıklarıdır. Web siteleri boyunca sıvalı ve pazarlama ma..


İnternetin Çin'den nasıl kullanılacağı

VPN'ler Apr 6, 2023

Karen Roach / Shutterstock.com Çin'i ziyaret ediyorsanız ve interneti kullanmak istiyorsanız, kötü bir sürpriz içindesiniz: Google ve Facebook gibi, Hal..


VPN'ler May 12, 2023

KKSSR / Shutterstock.com Bunu fark etmiş olabilirsin, seninle Vpn Bağlı, internet hızınız düştü - sadece biraz. Bir VPN'nin ne kadar hızl�..


Nasıl mu VPN Bölünmüş Tünel Çalışır?

VPN'ler Jun 28, 2023

Daniel Vulin / Shutterstock.com Bölünmüş tünel handier biri VPN Eğer bağlantıyı bırakarak daha az hayati trafik için korumasız iken güvenli tutm..


Bir VPN öldürme anahtarı nedir ve birine ihtiyacınız var mı?

VPN'ler Aug 4, 2023

chello700 / shutterstock.com A için alışveriş VPN sağlayıcısı Zor olabilir, bu yüzden nişan almanız gereken özelliklere yardımcı olabi..


ExpressVPN Satıyor $ 1 Milyar için, Sözü Verilerinizi Will Stay Özel

VPN'ler Sep 15, 2023

İi.studio/shutterstock.com Daha ne kadar popüler ExpressVPN, şirket neredeyse 1 milyar $ için Kape Technologies satıldı bize hatırlatan. satışı ra�..


ISS'imde bir VPN kullanıp kullanıyor muyum?

VPN'ler Sep 8, 2023

Nicoleta Ionescu / Shutterstock.com Bir VPN kullanmak, çevrimiçi olarak gizliliğinizi arttırmanın harika bir yoludur: ziyaret ettiğiniz siteler sizi ta..


Nordvpn vs. Ipvanish: En iyi VPN hangisi?

VPN'ler Nov 25, 2023

Ksenia Zvezdina / Shutterstock.com Nordvpn ve IPVANISH VPN endüstrisinde iki büyük isim var ve yardım edemezsin ama alışveriş yapa..


Kategoriler