Meet Lightway, szybkiego Open Source VPN Protokół już dostępny

Aug 10, 2023
VPN
Expressvpn.

Expressvpn. chce zmienić grę VPN z nowym protokołem lekcyjnym. Zamiast używać OpenVPN, L2TP lub jednego z innych popularnych protokołów, ExpressVPN zdecydował się na własną rękę, a to wreszcie Uwalnianie światłowodu do wszystkich użytkowników Express VPN na wszystkich platformach .

Lightway jest nie tylko dostępny dla wszystkich użytkowników, ale ExpressVPN ma otwarty kod do kontroli, zapewniając więcej pewności siebie, że warto wyglądać.

Co wyróżnia się Lightway?

Lightway to A. Protokół VPN. . Oznacza to, że jest to zasadniczo połączenie zasad transmisji i standardów szyfrowania, które wykorzystuje VPN. W przypadku Lightway jest to nowy protokół zbudowany z uziemienia, aby optymalizować prędkość połączenia, niezawodność i prędkość połączenia. To wszystkie krytyczne rzeczy do rozważenia, kiedy Wybór VPN. .

Według ExpressVPN Lightway łączy więcej niż 2,5x szybciej niż inne protokoły VPN. Jest to szczególnie przydatne, jeśli używasz VPN na urządzeniu mobilnym, ponieważ nie będziesz musiał marnować czasu na czekanie na VPN.

Jeśli chodzi o niezawodność Spółka mówi, że dzięki nowym protokołowi, połączenia mają 40 procent bardziej niezawodne. Powinno to znacznie zmniejszyć liczbę kropli, co jest szczególnie przydatne na telefonie komórkowym, gdy połączenie jest w stałym stanie strumienia z powodu różnic w pokryciu komórkowym.

Prawdopodobnie najważniejsza jest rzeczywista prędkość połączenia, którą mówi ExpressVPN, ma do 2x szybciej niż inne protokoły VPN. VPN prawie zawsze spowalnia swój związek, ale dzięki lekcyjnym, powinieneś zbliżyć się do pełnej prędkości ISP.

Lightway jest dostępny jako beta przez jakiś czas, ale teraz jest dostępny dla wszystkich użytkowników ExpressVPN na Androida, iOS, Windows, Mac, Linux i routery. Jeśli jeszcze nie masz VPN i szukasz jednego, zdecydowanie polecamy Expressvpn. .

Ile powinniście mu ufać?

ExpressVPN wziął podwójny podejście, aby upewnić się, że jego nowy protokół VPN jest niezawodny. Po pierwsze, przeprowadził kontrolę przez niezależną stronę trzecią o nazwie Cure53. Firma prowadziła test penetracji i kontroli kodu źródłowego o środku przed pełnym wdrożeniem i stwierdził, że "KODEBASEBASE obserwowany na wiele rdzeń następuje spójne wzorce kodujące i eksponaty - w widoku testerów - wysokiej jakości". Możesz zobaczyć pełny raport Strona internetowa Cure53. .

Na zewnątrz, ExpressVPN postanowił dokonać kodu Open-Source, co oznacza, że ​​każdy może wykonać te same testy i audyty, aby upewnić się, że jest tam, gdzie musi być. Możesz zobaczyć pełny kod Github I sprawdź, czy wszystko jest tak, jak twierdzi, że firma.

Jak spróbować lekkich dla siebie

Oczywiście najlepszym sposobem, aby zobaczyć, czy lekki jest dla ciebie, to spróbować. Daliliśmy recenzje Rave Expressvpn w przeszłości i ma konsekwentnie był naszym ulubionym VPN . Ten nowy protokół wygląda na jeszcze lepiej, więc warto spróbować.

ExpressVPN nie jest jedynym VPN na bloku i przetestowaliśmy je wszystkie dla każdej sytuacji.


VPN - Najpopularniejsze artykuły

Jeśli korzystasz z VPN do gier?

VPN Feb 4, 2023

Gordenkoff / Shutterstock Jest duża szansa, napotkasz wiele reklam dla usługi VPN (Virtual Private Network) podczas odwiedzania stron internetowyc..


5 znaków VPN nie jest godny zaufania

VPN Apr 30, 2023

Reon8211 / Shutterstock.com. VPNS są warte dużego biznesu miliardy dolarów rok. Z tylnymi pieniędzmi do chwytaki, nie jest zaskoczeniem, że wie..


Jak korzystać z Internetu z Chin

VPN Apr 6, 2023

Karen Roach / Shutterstock.com Jeśli odwiedzasz Chiny i chcesz korzystać z Internetu, jesteś na paskudną niespodziankę: wiele witryn, które bierzesz za p..


Powolne VPN? Oto jak to zrobić szybciej

VPN May 27, 2023

Sensvector / Shutterstock.com. Wirtualne sieci prywatne. są świetnymi narzędziami, ale wszystkie mają jeden problem: spowalniają połączenie. Ni..


Jak sprawdzić, czy są zablokowane Miejsca w Chinach

VPN May 17, 2023

Sean Pavone / Shutterstock.com Jeśli jesteś w drodze do Chin lub jesteś tylko ciekawym rodzajem, możesz wiedzieć, które witryny są zablokowane przez ..


Jak zapisać się do sieci VPN anonimowo

VPN Jul 6, 2023

Victor Metelskiy / Shuttstock.com VPN są reklamowane jako najlepsze - nawet jedyny sposób, w jaki możesz być anonimowy podczas przeglądania . I..


Mity VPN debunked: Co może i nie mogą zrobić

VPN Sep 27, 2023

Dallasetta / Shutterstock.com. Jeśli kiedykolwiek widziałeś reklamę VPN. W telewizji lub w Internecie możesz pomyśleć, że są to narzędzia ..


W 6 VPN funkcji, które mają największe znaczenie

VPN Nov 5, 2023

Denphotos / Shutterstock.com. Szukasz Zdobądź subskrypcję VPN wkrótce? Przed otrzymaniem subskrypcji wieloosobowej upewnij się, że wybrany V..


Kategorie