Jak wyłączyć Microsoft Edge za Leaked Hasło Pop-Ups

Aug 19, 2023
Microsoft Edge

Przeciekły hasła nie są niczym do szycia, a Microsoft Edge chce się upewnić, że wiesz. Krawędź nieustannie ostrzega o witrynach, które miały wycieki hasła. Możesz wyłączyć te alerty, jeśli ci przeszkadzają.

Oczywiście nie powinieneś ignorować hasło nieszczelnie w ogóle. Dobrze wiedzieć, kiedy używasz witryny, ma naruszenie danych. Microsoft Edge zajmuje go na poziomie, które graniczy z dokuczaniem. Możesz sprawdzić swoje hasła bez alertów.

ZWIĄZANE Z: Jak wyłączyć wyskakujące okienki hasła w Microsoft Edge

Najpierw otwórz przeglądarkę internetową krawędzi Windows. , Prochowiec , lub Linux. i kliknij ikonę menu trzy-dot w prawym górnym rogu, a następnie wybierz "Ustawienia".

Ustawienia będą otwarte na zakładkę "Profile", w którym chcesz przejść do "Hasła".

Następnie szukaj sekcji z przełącznikiem oznaczonym "Pokaż alerty, gdy hasła znajdują się w wycieku online". Obróć to przełączanie.

Otóż ​​to! Teraz, jeśli chcesz sprawdzić swoje hasła, po prostu wróć do tego ekranu i przełącz przełącznik z powrotem. To ujawni czerwony wiersz ze strzałką.

Zostaniesz wprowadzony do listy wszystkich kont za pomocą naruszonych haseł. Stąd możesz zmienić to, co chcesz.

Teraz nie otrzymasz już wszystkich alertów, ale nadal możesz sprawdzić tę stronę co tak często, aby upewnić się, że Twoje Hasła są bezpieczni. Twoje doświadczenie Microsoft Edge będzie trochę ładniejsze.

ZWIĄZANE Z: Dlaczego nie powinieneś korzystać z Menedżera haseł przeglądarki internetowej


Microsoft Edge - Najpopularniejsze artykuły

Jak mieć Microsoft Edge Przeczytaj artykuły na głos

Microsoft Edge Mar 19, 2023

Microsoft. Czasami po prostu nie masz ochoty czytać. Może to być artykuł, wejście wikipedia lub papier badawczy dla szkoły. Zamiast wyszukiwania wideo YouTube, s�..


Jak ukryć przycisk pionowych kart z Microsoft Edge

Microsoft Edge Mar 14, 2023

Khamosh pathak. Funkcja pionowych kart Microsoft Edge pokazuje zakładki na liście pionowej na pasku bocznym. Może to być pomocne, jeśli cierpisz na zmęczenie kart..


Jak zrobić Microsoft Edge domyślną przeglądarkę na Androida

Microsoft Edge Mar 11, 2023

Microsoft. Urządzenia z systemem Android wyposażone są w zainstalowany Google Chrome, ale nie musisz go używać. Jeśli użyjesz Krawędź Microsoft. Na ko..


Jak skonfigurować i używać trybu Dzieci w Microsoft Edge

Microsoft Edge Apr 17, 2023

Microsoft. Nie zawsze jest to możliwe, aby zapewnić dedykowane urządzenia z surowymi kontrolami rodzicielskimi. Jeśli chcesz oddać komputer na jakiś czas, Microso..


Jak wyłączyć zakupy online kupony w Microsoft Edge

Microsoft Edge May 6, 2023

Podczas przeglądania stron internetowych handlowych, Krawędź Microsoft. może sugerować kupony lub porównania cen z cechą " Zakupy w Microsoft Edge "Domyślni..


Jak przypiąć ściągnięcia przycisk Microsoft Edge Toolbar

Microsoft Edge Jul 21, 2023

Funkcja pobierania w Microsoft Edge jest tajemnicze. Pojawia się tylko na pasku narzędzi, gdy coś pobierasz. Oto jak przypiąć przycisk pobierania do paska narzędzi Microsoft Edge, ..


Zapisywanie stron WWW jako plików PDF jest coraz szybsze (jeśli używasz krawędzi)

Microsoft Edge Aug 6, 2023

Monticello / Shutterstock.com. Microsoft testuje nową funkcję, która zrobi zapisanie strony internetowej jako PDF znacznie szybszy proces. Jest już dost�..


Jak używać grup Tab w Microsoft Edge

Microsoft Edge Oct 1, 2023

" Tab Groups. "Jest ostatnim dodatkiem do Wiele przeglądarek internetowych. i Microsoft Edge zyskała funkcję Wersja 93. . Możesz organizować karty na ..


Kategorie