Jak zatrzymać Microsoft Edge z wklejanie tytułach zamiast adresów

Aug 11, 2023
Microsoft Edge

Microsoft Edge to bardzo stała przeglądarka, ale ma kilka dziwackich, które możesz nie lubić. Jednym z przykładów jest dziwny sposób, w jaki krawędź wyświetli tytuł strony podczas wklejenia łącza zamiast adresów URL.

W jaki sposób działa "Link" Copy and Paste Feature

Ta "funkcja" została wprowadzona na krawędzi 87 dla okien i krawędzi 88 dla MacOS. Oto, co się dzieje, jeśli jesteś nieznany. Powiedz, że kopiujesz adres URL z głównej strony głównej i wkleić go gdzieś.

Chcesz zobaczyć: https://www.howtogeek.com/

Ale to właśnie wyświetla się krawędź: How-to Geek - wyjaśniamy technologię (Howtogeek.com)

Irytujący, prawda? Dobrą wiadomością jest to, że łatwo to naprawić, a pokażemy ci, jak to zrobić.

Jak zrobić zwykłe adresy URL

Najpierw otwórz przeglądarkę internetową krawędzi Windows. , Prochowiec , lub Linux. i kliknij ikonę menu trzy-dot w prawym górnym rogu, a następnie wybierz "Ustawienia".

Z ustawień krawędzi wybierz "Udostępnij, Kopiuj i Wklej" z menu paska bocznego.

Następnie, aby "Copy URL i wzmacniacz; Domyślnie format wklej, "Wybierz opcję" Zwykły tekst ". Aby wziąć krok dalej, przełącz włączenie na "Użyj wybranego formatu powyżej podczas kopiowania linków na stronach internetowych".

To wszystko! URL zostaną wklejone dokładnie tak, jak pojawiają się na pasku adresu. To dziwna rzecz do zrobienia, ale przynajmniej jest Łatwy do powrócenia .

ZWIĄZANE Z: Jak wyłączyć wyskakujące okienki hasła w Microsoft Edge


Microsoft Edge - Najpopularniejsze artykuły

Jak Clear przewagę przeglądania danych za pomocą skrótu klawiaturowego

Microsoft Edge Nov 30, 2023

Jeśli użyjesz Microsoft Edge i chcą wymazać historię przeglądania, zwykle trzeba przekopywania się przez menu aby to zrobić. Ale zgadnij co? Można również ..


Jak zainstalować Microsoft Edge na Chromebooka

Microsoft Edge Nov 11, 2023

Chromebooks są zbudowane w celu uruchomienia Google Chrome, ale z dodatkiem Linux można zainstalować inne przeglądarki na Chromebooku, w tym Krawędź Microsoft. . Niezale..


Jak włączyć rozszerzenie w trybie Iprivate Edge

Microsoft Edge Dec 24, 2022

Domyślnie Microsoft Edge wyłącza rozszerzenia Tryb indprivate. aby zapobiec niezamierzonemu wyciekom prywatności. Ale czasami może być konieczne użycie przedłużenia p..


Jak korzystać z Microsoft Edge wbudowany menedżer zadań

Microsoft Edge Dec 10, 2022

Jeśli masz wolną wydajność podczas przeglądania sieci Krawędź Microsoft. , Możesz użyć wbudowanego Menedżera zadań przeglądarki EDGE, aby zidentyfikować, które ..


Dlaczego moje Microsoft Edge Tabs Wyblakłe? Jak wyłączyć Śpiąca Tabs

Microsoft Edge Feb 19, 2023

Uruchamianie w wersji 88 Microsoft Edge automatycznie umożliwia funkcję zakładek do spania dla wszystkich użytkowników. Zastanawiasz się, dlaczego niektóre z zakładek są wyblak�..


Jak wyłączyć wyskakujące okupy hasła w Microsoft Edge

Microsoft Edge Mar 21, 2023

Microsoft Edge ma wbudowany menedżer haseł, który oferuje, aby zapisać wszystkie hasła. Po zalogowaniu się na nową stronę internetową krawędź poprosi o zapisanie danych logowa..


Jak ukryć przycisk pionowych kart z Microsoft Edge

Microsoft Edge Mar 14, 2023

Khamosh pathak. Funkcja pionowych kart Microsoft Edge pokazuje zakładki na liście pionowej na pasku bocznym. Może to być pomocne, jeśli cierpisz na zmęczenie kart..


Jak adnotacje i podkreślenia PDF w Microsoft Edge

Microsoft Edge May 14, 2023

Będzie chwile, które musisz oznaczyć Pdf. , zaznacz konkretny tekst lub coś rozpoznania. Zamiast poszukiwania dedykowanego czytnika PDF, możesz wykonać to wszystko w śr..


Kategorie