Jak sprawić, by Microsoft Edge pokazuje pobieranie na dole okna

Jun 10, 2023
Microsoft Edge

Począwszy od wersji 90, Krawędź Microsoft. Teraz pokazuje pliki do pobrania na górze okna zamiast dołu. Jeśli tego nie podoba, możesz umieścić pliki do pobrania na dole okna za pomocą skrótu w systemie Windows 10. Oto jak.

Make Edge Pokaż plik Pliki do pobrania na dole okna

Aby uzyskać Edge, aby pokazać pobieranie plików na dole okna przeglądarki w systemie Windows 10, dodasz parametr do skrótu do krawędzi na pulpicie. Następnie, gdy uruchomisz krawędzią za pomocą tego skrótu, pasek do pobrania pojawi się na dole, jak wcześniej.

Ta metoda nie działa dla komputerów Mac, ponieważ nie można dodawać parametrów skrótów do skrótów pulpitu Mac.

Aby rozpocząć, otwórz menu Start i wyszukaj "Microsoft Edge". W wynikach wyszukiwania kliknij prawym przyciskiem myszy "Microsoft Edge" i wybierz "Otwórz lokalizację pliku".

Otworzy się okno Eksploratora plików. W tym oknie kliknij prawym przyciskiem myszy "Microsoft Edge" i wybierz "Otwórz lokalizację pliku".

Okno Eksploratora plików, które zawiera "msingi.exe". Jest to lokalizacja pliku wykonywalnego krawędzi.

Kliknij prawym przyciskiem myszy "msizf.exe" i wybierz Wyślij do & GT; Desktop (Utwórz skrót). To stworzy ikonę oznaczoną "msizf.exe - skrót" na pulpicie.

Zamknij okno Eksploratora plików. Na pulpicie kliknij prawym przyciskiem myszy nowo dodany skrót i wybierz "Właściwości" z menu.

W oknie "Właściwości" kliknij kartę "Skrót". Następnie kliknij pole "cel", umieść kursor po ostatnim cytatie w polu, a naciśnij spację.

Następnie wpisz następujące informacje w polu:

 - Wyłącz funkcje = MSdownloadshub 

Zapisz zmiany, klikając "Zastosuj", a następnie "OK" na dole okna.

Twój niestandardowy skrót na pulpit jest teraz gotowy. Użyj tego skrótu za każdym razem, gdy chcesz, aby Edge pokazać panel do pobrania na dole. Twoje inne skróty krawędzi będą nadal wyświetlać pasek do pobrania na górze.

Twoje pliki do pobrania z tym skrótu krawędzi będzie wyglądać tak:

Aby uzyskać dostęp do tego skrótu z menu Start, kliknij prawym przyciskiem myszy skrót i wybierz "PIN, aby rozpocząć". Masz teraz ten niestandardowy skrót na prawym okienku menu Start.

Podobnie, aby dodać ten skrót do paska zadań, kliknij prawym przyciskiem myszy skrót i wybierz "PIN do paska zadań".

I tak wymuszasz krawędź, aby powrócić do oryginalnej lokalizacji panelu do pobrania.

ZWIĄZANE Z: 11 wskazówek i sztuczek dla Microsoft Edge na Windows 10


Microsoft Edge - Najpopularniejsze artykuły

Jak odinstalować lub wyłączyć rozszerzenia w Microsoft Edge

Microsoft Edge Jan 4, 2023

Krawędź Microsoft. Rozszerzenia Może dodać wiele nowych funkcji, które są jeszcze bardziej przydatne. Ale czasami możesz mieć zbyt wiele zainstalowanych lub już nie p..


Jak zrobić Krawędź zawsze otwarte, wszystkie wcześniej otwarte karty

Microsoft Edge Feb 16, 2023

Podczas przeglądania krawędzi Microsoft, czasami musisz ponownie uruchomić maszynę lub wylogować się w środku ważnego zadania lub procesu badawczego. Na szczęście jest sposób,..


Jak oszczędzać pamięć z „Śpiąca Tabs” w Microsoft Edge

Microsoft Edge Feb 8, 2023

Niektórzy ludzie uwielbiają utrzymywać dziesiątki kart otwartych na raz, ale te szlachetnej pamięci systemowej. Powiedz im, żeby zamknąć kilka, a dostaniesz paskudny wygląd. Je�..


Kolekcje a zakładki w Microsoft Edge: Jaka jest różnica?

Microsoft Edge Mar 26, 2023

Zakładki, które połączenia krawędziowe Ulubione, były podstawową częścią przeglądarek internetowych przez dziesięciolecia, ale Krawędź Microsoft. Wprowadzono now..


Jak zrobić Microsoft Edge domyślną przeglądarkę na Androida

Microsoft Edge Mar 11, 2023

Microsoft. Urządzenia z systemem Android wyposażone są w zainstalowany Google Chrome, ale nie musisz go używać. Jeśli użyjesz Krawędź Microsoft. Na ko..


Jak adnotacje i podkreślenia PDF w Microsoft Edge

Microsoft Edge May 14, 2023

Będzie chwile, które musisz oznaczyć Pdf. , zaznacz konkretny tekst lub coś rozpoznania. Zamiast poszukiwania dedykowanego czytnika PDF, możesz wykonać to wszystko w śr..


Microsoft Edge 93 dodaje grupy kart i więcej nowych funkcji

Microsoft Edge Sep 3, 2023

Monticello / Shutterstock.com. Karty może być jedną z największych innowacji przeglądarki internetowej wszech czasów. Grupy Tab są jednak wł..


Microsoft Edge pobiera kolejną funkcję zakupów

Microsoft Edge Nov 18, 2023

Stokkete / shutterstock.com. Microsoft był zajęty pracą nad przeglądarką krawędzi, a wiele zmian nie jest dobrze przyjęty przez społeczność. Wiele ..


Kategorie