Kategorie

Najpopularniejsze artykuły

5 niesamowitych akcesoriów Raspberry Pi do zakupu w 2023 roku

maliny Pi Jan 23, 2023

Czy masz właśnie Raspberry pi (Lub Kolejny komputer jednorazowy ) Lub zostawiłeś gdzieś w szufladzie, dodatkowy sprzęt może być inspiracją, której potrzebujesz, ..


Jak grupować i zaważyć rzędy w Microsoft Excel

Microsoft Excel Jan 19, 2023

Przeglądanie tylko danych, które chcesz zobaczyć, może być żmudne, gdy pracujesz z dużym arkuszem kalkulacyjnym. Na szczęście Excel oferuje różne narzędzia, których możesz użyć ..


Dlaczego moja drukarka jest offline? (i jak to zrobić online)

Sprzęt komputerowy Jan 19, 2023

Istnieje kilka możliwych powodów, dla których drukarka jest wyświetlana jako offline. W większości przypadków problem jest łatwy do naprawienia, o ile wiesz, gdzie szukać. Oto dlaczego..


Jak słuchać dźwięku Hi-Res na iPhonie i iPadzie

iPhone i IPAD Dec 31, 2022

Apple idzie all-in z Hi-Res Audio, oferując dużą część swojej biblioteki Apple Music w Hi-Res. Niestety, faktycznie słuchanie Hi-Res na iPhonie lub iPadzie nie jest całkowicie proste. O..


Jak używać git scal

Programowanie Dec 31, 2022

GIT używa gałęzi do izolowania strumieni rozwoju, aby zapobiec zanieczyszczeniu gałęzi stabilnej uwalniania. Wprowadzanie pracy w gałąź do głównego strumienia oznacza łączenie gał�..


Fani GPU nie wirują: dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić

Sprzęt komputerowy Dec 30, 2022

GPU mają tendencję gorący Przetwarzanie dla Ciebie milionów pikseli, więc chłodzenie fanów, którzy cicho mogą, może być zrozumiałe w związku z tym! Jeśli zauważysz, ż..


Jak przesyłać strumieniowo Rose Bowl na żywo

YouTube i YouTube TV Dec 30, 2022

Najdłużej działający mecz w piłkę nożną w college'u, Różowa Miska Prezentuje dwie najlepsze drużyny tego sportu. 109. edycja zawiera Utah zajmujące się Penn State, o 16:..


Jak zmienić nazwę użytkownika Reddit

Reddit Dec 30, 2022

Chcesz przejść inną nazwę użytkownika na Reddit? Podczas gdy Reddit ogranicza się, gdy możesz zmienić nazwę użytkownika, istnieją określone przypadki, w których jest to możliwe. Z..


Jak przesyłać strumieniowo Rose Parade Live

Peacock i Dec 30, 2022

Noworoczna tradycja od 1890 roku, Rose Parade Wraca na ulice Pasadena w Kalifornii, 2 stycznia 2023 r., O godz. 11.00 ET / 8 rano, z ponad 80 pływakami, zespołami marszowymi i jedn..


Jak grać w gry PS5 w 1440p (i dlaczego nie chcesz)

PlayStation Dec 30, 2022

PlayStation 5 uruchomiono w trybach wyjściowych 4K i 1080p, ale od tego czasu możliwość wyjścia 1440p została dodana za pomocą aktualizacji oprogramowania układowego. Ta wyjściowa most..


10 funkcji niezgody, których powinieneś używać

Niezgoda Dec 30, 2022

Discord jest jedną z najpopularniejszych usług przesyłania wiadomości. Mimo że został pierwotnie zaprojektowany z myślą o grach, jest to teraz świetna aplikacja do czatu ogólnego i or..


Oto jak korzystać z inteligentnego domu, aby oszukać włamywaczy

ogólnie Dec 30, 2022

Inteligentny sprzęt domowy nie służy tylko do popisywania się znajomym i automatyzacji swojego życia. Jest to również bardzo przydatne, aby Twój dom wyglądał na zajęcie, gdy jesteś ..


GOGS to najłatwiejszy sposób na uruchomienie lokalnego serwera GIT (oto jak go skonfigurować)

Aplikacje i aplikacje internetowe Dec 29, 2022

Nie chcesz przesunąć kodu do hostowanego repozytorium GIT? Następnie uruchom własny serwer GIT we domu. Gogs to najłatwiejszy sposób na to. Oto jak to skonfigurować. Problem z ..


Jak wydrukować z iPhone'a lub iPada

iPhone i IPAD Dec 29, 2022

Drukowanie z iPhone'a lub iPada jest łatwe, pod warunkiem, że masz odpowiednią drukarkę do pracy. Jeśli twoja drukarka sprawia wam smutek, istnieje kilka obejść, których możesz użyć ..


Jak dodać drukarkę do komputera Mac

iPhone i IPAD Dec 29, 2022

Chcesz coś wydrukować? Możesz podłączyć drukarkę do swojego MacBook Lub Mac Desktop Mac Na kilka sposobów, w tym ponad Wi-Fi, kabel USB lub połączenie Bluetooth...


5 typowych problemów z Androidem i jak je naprawić

Telefony i tabletki Samsung Dec 28, 2022

Telefony z Androidem są świetne, ale jak każde inne gadżety, mają spory udział w problemach. Istnieją pewne problemy, które większość użytkowników Androida napotka w tym czy innym ..


12 Email Etiquette Rules for Flawless Communications

Chmura i Internet Dec 27, 2022

You don’t have to be an expert writer to compose an email. However, there are many things to consider when writing emails, especially for business communications . Here are several..


5 znaków musisz zaktualizować smartfon

iPhone i IPAD Dec 27, 2022

Nowy błyszczący model Twojego obecnego smartfona może zadebiutować każdego roku, ale tylko dlatego, że lepszy model nie ma, nie oznacza, że go potrzebujesz. Jeśli chodzi o właściwie ..


10 Ustawienia domyślne Galaxy Samsung, które powinieneś zmienić

Telefony i tabletki Samsung Dec 27, 2022

Czy ty Kochaj telefony Samsunga lub nienawidzę , nie możesz zaprzeczyć, że mają mnóstwo ustawień. W przeważającej części nie musisz ich zmieniać, aby poprawić swoje wra�..


Jak obejrzeć, aby piłka sylwestrowała zrzucić online 2023

YouTube i YouTube TV Dec 27, 2022

Po dwóch latach ograniczonych wydarzeń powraca Times Square Ball Drop z pełną pojemnością do świętowania 2023. Po raz kolejny widzowie mogą zobaczyć zapakowany tłum, gdy błyszcząca..