Kategorie

Najpopularniejsze artykuły

Jak stworzyć wykres w sieci

Chmura i Internet Jul 17, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Czasami wystarczy stworzyć przyzwoicie wyglądający wykres, ale nie chcesz ugrzęznąć w skomplikowanej aplikacji do obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Oto k..


Jak zmienić uprawnienia kamery i mikrofonu w witrynie w Chrome

Prywatność i ochrona Apr 17, 2023

Google Chrome pozwala zarządzać, które poszczególne witryny mogą mieć dostęp do Twojego mikrofonu i kamery. Jeśli nie widzisz obrazu lub mikrofon nie odbiera głosu, może b..


Bezpieczeństwo Wi-Fi: czy powinieneś używać WPA2-AES, WPA2-TKIP czy obu?

Prywatność i ochrona Jul 20, 2023

Wiele routerów udostępnia opcje WPA2-PSK (TKIP), WPA2-PSK (AES) i WPA2-PSK (TKIP / AES). Jeśli jednak wybierzesz niewłaściwą, będziesz mieć wolniejszą, mniej bezpieczną si..


Twój iPhone może automatycznie wybierać 911 dla Ciebie

iPhone i IPAD Nov 1, 2023

Robert Crum / Shutterstock.com Apple podobno pracuje nad funkcją o nazwie "Wykrywanie awaryjne", które zauważyłoby, gdy byłeś zaangażowany w wypadek s..


Czy powinienem pozwolić aplikacjom na wysyłanie „statystyk użytkowania” i „raportów o błędach”?

Prywatność i ochrona Mar 10, 2023

Wiele programów chce wysyłać statystyki użytkowania, dzienniki błędów, raporty o awariach i inne dane diagnostyczne na swoje serwery. Niektórzy ludzie wyłączają te opcje,..


Co reprezentują różne typy adresów IP w sieci LAN?

Prywatność i ochrona Mar 3, 2023

Kiedy zaczynasz poznawać adresy IP, na początku może być trochę zagmatwane, jeśli chodzi o wiedzę, jakie konkretne adresy reprezentują i dlaczego to robią. Mając to na uwa..


Zmień stary laptop w tablet z systemem Windows 8

Sprzęt komputerowy Feb 6, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Jeśli chcesz wypróbować system Windows 8 na prawdziwym tablecie, ten hack przekształci stary (ale odpowiednio wyposażony) laptop w tablet z ekranem d..


Różnica między nasyceniem a wibranem w Lightroom Photoshop

Photoshop Mar 30, 2023

Adobe Photoshop Lightroom jest niezwykle silny. Jej globalne suwaki są wygodnym sposobem, aby złożone korekty do swoich obrazów. Na przykład, Klarowność i tekstury robi..


Jak wyczyścić przełącznik Nintendo

Konserwacja i optymalizacja Jul 14, 2023

Twój przełącznik Nintendo jest prawdopodobnie brudny. Ponieważ Switch pełni podwójną rolę jako wspólna konsola rodzinna i podręczna konsola do gier, ma dodatkową możliwo..


Jak zresetować przeglądarkę internetową do ustawień domyślnych

Rozwiązywanie problemów Jul 27, 2023

Chcesz zresetować przeglądarkę internetową do ustawień domyślnych? Nie możesz go po prostu odinstalować - Twoje osobiste pliki pozostaną na Twoim komputerze. Jeśli Twoja p..


Zamknięcie nie powoduje całkowitego zamknięcia systemu Windows 10 (ale ponowne uruchomienie tak)

Rozwiązywanie problemów Apr 18, 2023

Kliknięcie przycisku „Zamknij” na komputerze z systemem Windows 10 nie powoduje całkowitego zamknięcia systemu Windows. Hibernuje jądro, zapisując jego stan, dzięki czemu ..


Jak zmienić stronę główną w przeglądarce internetowej

Chmura i Internet Jun 1, 2023

Strona główna to pierwsza strona otwierana przez przeglądarkę po uruchomieniu. Większość przeglądarek ma domyślną stronę główną, na której są wyświetlane ostatnio o..


Przewodnik dla początkujących po przeglądaniu w kartach

Chmura i Internet Oct 24, 2023

Karty umożliwiają otwieranie wielu stron internetowych w jednym oknie przeglądarki bez zaśmiecania pulpitu. Opanowanie przeglądania na kartach może przyspieszyć przeglądanie..


Dodaj własną domenę do swojego bloga WordPress.com

Chmura i Internet Jun 4, 2023

Skoro masz już fajnego bloga na WordPress.com, dlaczego nie założyć własnej domeny na markę witryny? Oto, jak możesz łatwo zarejestrować nową domenę lub przenieść istniejącą do..


The Best iPhone 13 Pro Przypadki 2021

jabłko Nov 8, 2023

Justin Duino. Co szukać w przypadku iPhone'a w 2021 roku Nowoczesny flagowy telefon jak iPhone 13 Pro to znacząca inwestycja, i będziemy chcieli, aby chr..


Dlaczego nie mogę słuchać radia, jeśli mój telefon ma odbiornik FM?

Sprzęt komputerowy Oct 2, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Komisarz FCC Ajit Pai tylko publicznie wezwany Apple aktywuje chipy odbiornika FM znajdujące się w iPhone'ach ze względów bezpieczeństwa p..


Jak usunąć swoje konto Google

Wykryliśmy Nov 11, 2023

Szukasz de-google. , a może jesteś po prostu Przełączanie na nowe konto ? Jeśli nie potrzebujesz już usług Google, możesz usunąć swoje konto Google na dobre..


Czym są aparaty bezlusterkowe i czy są lepsze od zwykłych lustrzanek cyfrowych?

Sprzęt komputerowy Sep 28, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Niedawno popularny fotograf Trey Ratcliff powiedział, że skończył kupować lustrzanki cyfrowe, ponieważ aparaty bezlusterkowe to przyszłość. Rzućmy o..


Czy można wyczyścić historię w wierszu polecenia systemu Windows?

Prywatność i ochrona Jun 20, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Jeśli często korzystasz z wiersza poleceń systemu Windows w ciągu dnia, możesz chcieć lub trzeba okresowo wyczyścić historię poleceń. Czy można to ..


Jak odblokować komputer Mac za pomocą zegarka Apple Watch

Prywatność i ochrona Aug 26, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Jeśli masz dość wpisywania hasła za każdym razem, gdy otwierasz laptopa, macOS umożliwia odblokowanie komputera Mac za pomocą zegarka Apple Watch. ..


Jak zatrzymać automatyczną synchronizację iTunes z urządzeniem iOS

Rozwiązywanie problemów Jun 7, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Spójrzmy prawdzie w oczy: iTunes nie jest świetny. Mimo że dzięki iTunes 12 stało się trochę lepsze, od tego czasu przekształciło się w kol..


Jak odinstalować i zablokować aktualizacje i sterowniki w systemie Windows 10

Konserwacja i optymalizacja Jun 5, 2023

Windows 10 automatycznie pobiera i instaluje wszystkie aktualizacje . Obejmuje to aktualizacje zabezpieczeń, aktualizacje funkcji i aktualizacje sterowników dostarczan..


Jak przypiąć folder lub plik do komputera Mac za Dock

Mac Feb 23, 2023

Dock MacOS to wszechstronne narzędzie, które możesz dostosuj się do swoich upodobań . Może również uratować wycieczkę do wyszukiwarki. Oto jak możesz przypisać dow..


Włącz podgląd miniatur dla przeglądarki Firefox na pasku zadań systemu Windows 7

Chmura i Internet Jul 23, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Czy masz dość czekania na oficjalną aktywację podglądu miniatur paska zadań w przeglądarce Firefox? Zobacz, jak łatwo jest je teraz włączyć dzięki prostemu ..


Jak utworzyć listę zezwoleń w Gmailu

Gmail Nov 14, 2023

Jeśli znajdziesz łowić ryb w folderze spamowym, aby znaleźć e-maile od osób niebędących spamerami, istnieje rozwiązanie. Możesz utworzyć listę zezwoleń w zawartej Gmailu Twoi..


Co jest DAC zewnętrzny, i czy jest potrzebny Jeden na PC?

Sprzęt komputerowy Jan 30, 2023

affi audio. Wysokiej jakości dźwięk na PCS z kart dźwiękowych Drop-in i zewnętrznych DACS jest dziwny temat. To nie jest tak samo konieczne jak kiedyś. W rzeczywis..


Jak tworzyć niesamowite efekty z kształtami CSS

Jak Oct 9, 2023

Deweloperzy Frontend mają tendencję do myślenia w prostokątach; Prostokąty wewnątrz prostokątów wewnątrz prostokątów w..


Dlaczego jestem podekscytowany Cortaną w systemie Windows 10

Konserwacja i optymalizacja Aug 4, 2023

TREŚĆ NIENARUSZONA Cyfrowy asystent Cortana robi wszystkie głupie rzeczy, których oczekujemy i kpimy z naszych cyfrowych asystentów. Zapytaj ją o Clippy i jej krąg..


10 Złote zasady reagowania SVG

Jak Oct 9, 2023

Wiele zalet SVG - w tym nieskończenie skalowalne obrazy wektorowe, małe rozmiary plików i bezpośredniej integracji z domem - ..


Jak monitorować i kontrolować wentylatory komputera Mac

Sprzęt komputerowy Jun 29, 2023

Wentylatory Twojego Maca prawdopodobnie nie są czymś, o czym często myślisz - dopóki coś nie pójdzie nie tak. Może zbyt często słyszysz wachlarza i doprowadza cię to do s..