Kategorie

Nejoblíbenější články

Jak naplánovat, aby se váš počítač probudil v určitou dobu pomocí DD-WRT

Hardware Aug 9, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Pokud své domácí stroje neudržíte stále spuštěné, můžete je zapnout na dálku pomocí funkce Wake-on-LAN. Dělat věci ručně je bolest, ale můžet..


Jak pořizovat snímky obrazovky na telefonech Samsung Galaxy

Hardware Apr 5, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH U většiny telefonů Samsung Galaxy existují dva různé způsoby pořizování snímků obrazovky, v závislosti na tom, jaký model používáte. Pojďme to..


Jak zjistit, zda let nabízí Wi-Fi a elektrické zásuvky

Hardware Jun 28, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Některé lety nabízejí Wi-FI a jiné nikoli. Některá letadla obsahují vyhrazené elektrické zásuvky pro každé sedadlo, zatímco jiná je nabízejí po..


Jak zapnout a používat ke vzdálené ploše pod Windows 11

Windows 11 Sep 12, 2023

Chcete používat Windows 11. desktop v jiné místnosti u vás doma? Místo toho, aby tam šel, můžete vzdáleně přistupovat z telefonu nebo tabletu. Ale nejprve je nutné ..


v tisku bez inkoustu nebo toneru? Jak termální tiskárny práce

Obecný Mar 6, 2023

Phomemo Lidé si nemyslím, že tiskáren jako „cool“ gadgets. Jsou trochu nudná a infamously nespolehlivé. Na vrcholu se, že oni vyžadují drahý to..


Získejte náhledy miniatur hlavního panelu systému Vista v systému Windows XP

Údržba a optimalizace Dec 3, 2022

Bylo jen otázkou času, kdy lidé začnou klonovat funkce systému Windows Vista a přidávat je do systému Windows XP. Jednou z mých oblíbených funkcí systému Vista jsou miniatury, kt..


Co je to „Spear Phishing“ a jak to rozbíjí velké korporace?

Soukromí a bezpečnost Sep 22, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Tato zpráva je plná zpráv o „útokech typu phishing“, které se používají proti vládám, velkým korporacím a politickým aktivistům. Podle mnoha z..


Jak Obnovení ProtonMail heslo

Cloud & Internet Apr 17, 2023

Od té doby Protonmail. je zabezpečené e-mailové služby, která upřednostňuje soukromí a bezpečnost, resetování hesla je trochu odlišný od „běžných“ poskyto..


Zlepšete výdrž baterie v systému Windows 7 pomocí nástroje pro odstraňování problémů s vestavěným napájením

Odstraňování problémů Oct 28, 2023

Každý, kdo má notebook se systémem Windows 7, se bude zajímat o to, jak prodloužit životnost baterie, ale uvědomili jste si, že v systému Windows 7 je integrovaný průvodce řešen..


8 Úžasný nový grafický návrhový návod

jak Oct 8, 2023

Ať už právě začínáte v grafickém designu nebo ochuceném pro, je vždy něco nového naučit se naučit, pokud chcete zůstat před hrubou. Grafický design je taková rozsáhlá disc..


Jak používat Google Keep k psaní poznámek bez frustrace

Cloud a internet Mar 8, 2023

Existuje spousta aplikací pro psaní poznámek. Google Keep nemusí být tak silný jako služby jako Evernote, ale jeho hodnota spočívá v jeho jednoduchosti. Pojďme si promluv..


AMD FreeSync, FreeSync Premium a Premium FreeSync Pro: Jaký je rozdíl

Počítačový hardware Oct 14, 2023

Gorodenkoff / Shutterstock.com. AMD FreeSync se razí svou cestu do většiny monitorů, a to i v kanceláři odrůdy. Tyto technologie nabízí hmatatelné ..


Disney + nabídnou IMAX filmy, Tady je, co to znamená

Disney + Nov 8, 2023

Disney + Disney Has. oznámení že modernizuje 13 Marvel filmů do rozšířeného poměru Amax's Aspect Disney + . Co znamená Imax bez obří o..


Co je to Samsung zdarma, a jak se mohu vypnout?

Samsung telefony a tablety Aug 14, 2023

Samsung má rád zahrnout vlastní aplikace a služby na zařízeních. To může vést k určitému zmatku, když se dostanete nový Galaxy zařízení a jste konfrontováni s neznámý..


Jak obnovit Microsoft Edge v systému Windows 10

Cloud a internet Jul 27, 2023

Microsoft Edge je stále v počátcích a občas se mohou objevit problémy. Pokud zjistíte, že Edge vykazuje pomalý výkon, zhroucení nebo podivný vzhled adwaru, panelu nástr..


Jak streamovat UFC Fight Night 155 de Randamie vs. Ladd online

Soukromí a bezpečnost Jul 13, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH ESPN UFC přijde do Sacramenta v Kalifornii dnes večer, 13. července, když Germaine de Randamie nastoupí proti Aspen Ladd. Zde je ná..


Jak používat Spoon.net k testování aplikací na virtuálním cloudovém počítači

Cloud a internet Jan 30, 2023

Myšlenka spouštění aplikací na straně serveru není nic nového, ale ve skutečnosti nejde o koncept, který lze snadno spojit s každodenními aplikacemi, jako je OpenOffice...


Bezpečnostní kamery jsou zbytečné, pokud nemohou nikoho identifikovat

Soukromí a bezpečnost Aug 27, 2023

Je důležité pečlivě zvážit umístění vašich bezpečnostních kamer. I když si možná myslíte, že máte pokryté všechny oblasti, budete se také chtít ujistit, že j..


Co je XLR mikrofon a proč bych ho chtěl mít?

Hardware Mar 14, 2023

Cameron Summerson Výrobce mikrofonů Blue nedávno oznámil profesionální studiový mikrofon v hodnotě 100 $, Člověk . Vyvstala tedy otá..


Jak zabránit tomu, aby Windows přehrával zvuk prostřednictvím reproduktorů monitoru

Windows 11 Oct 25, 2023

Už vás nebaví přepínání zvukových vstupů Windows do malých reproduktorů ve vašem monitoru? Zde je návod, jak to zastavit. Proč zastavit Windows v používání monitoru? ..


Jak kombinovat více oddílů do jednoho oddílu

Údržba a optimalizace Jul 5, 2023

Někteří výrobci dodávají počítače s interními jednotkami rozdělenými do několika oddílů - jednoho pro operační systém Windows a prázdného „datového“ oddílu..


Co je to Google Objevit, a jak to vidím na telefonu?

Google Apr 4, 2023

Ve světě plně plná článků a příběhů, může být těžké najít věci, které opravdu zajímají vy . Jak název napovídá, Google Objevit je jedním řešením t..


Snadnější správa souborů a dokumentů s knihovnami v systému Windows 7

Údržba a optimalizace Jan 26, 2023

V předchozích verzích systému Windows to může být zdlouhavý úkol spravovat hudbu, fotografie, dokumenty a další soubory, které jsou rozptýleny v různých adresářích na pevné..


Jak změnit to, co jste sdíleli s domácí skupinou v systému Windows

Hardware Jan 17, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Možná jste si rozmysleli, co chcete sdílet se svou domácí skupinou. Nebo možná chcete jen dvakrát zkontrolovat, co sdílíte. Ať tak či onak,..


Jak pomocí oddílu pro obnovení proniknout do počítače Mac se systémem OS X Lion

Soukromí a bezpečnost Apr 4, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Proniknout do počítače Mac je triviální pomocí zaváděcího disku OS X , ale nové počítače Mac používají pro instalace OS oddíl pr..


Jak streamovat nejuznávanější filmy 2020

Řezání kabelů a streamování Dec 26, 2022

Řekl Marci Stejně jako všechno v roce 2020, nové filmové verze byly vážně narušeny pandemií. Ale jen proto, že mnoho filmových divadel bylo uzav�..


Jak opravit chybu „Detekováno překrytí obrazovky“ v systému Android

Odstraňování problémů Mar 29, 2023

Počínaje Android Marshmallow je tu kuriózní chyba, která někdy ukazuje její tvář, ale může být těžké dešifrovat, co ji způsobuje. Chyba „Zjištěno překrytí obr..


Vymazat nedávné příkazy z dialogového okna Spustit v systému Windows XP

Soukromí a bezpečnost Jan 13, 2023

NEBEZPEČNÝ OBSAH Už vám někdy vadilo, že neexistuje zřejmý způsob, jak odstranit předchozí položky v poli Spustit v systému Windows? Často je to samozřejmě velmi užitečné..


Jak provést obnovení továrního nastavení počítače se systémem Windows 10 počítače pomocí příkazového řádku

Windows 10 Apr 24, 2023

Pokud je vaše Windows 10 ks běží pomalu nebo jednání abnormálně nebo pokud chcete prodat, budete chtít provést tovární reset . Zde je, jak používat př�..


Jak používat webové rozhraní Kodi k ovládání počítače domácího kina (nebo streamovat hudbu)

Hardware Mar 9, 2023

Sedíte na gauči a procházíte web na svém notebooku. Nějaká hudba by byla hezká, ale ve skutečnosti nechcete odložit notebook, uchopit dálkový ovladač a procházet svou ..