Kategorie

Nejoblíbenější články

5 Úžasné příslušenství Raspberry Pi k nákupu v roce 2023

Raspberry Pi Jan 23, 2023

Ať už jste právě dostali Raspberry Pi (nebo další jednobodový počítač ) Nebo jste někde nechali sedět v zásuvce, doplňkovým vybavení může být inspirací..


Jak seskupit a kolaps řádků v Microsoft Excel

Microsoft Excel Jan 19, 2023

Při práci s velkou tabulkou může být únavné zobrazení pouze dat, která chcete vidět. Naštěstí Excel nabízí různé nástroje, které můžete použít k zjednodušení vašich da..


Proč je moje tiskárna offline? (a jak to získat online)

Počítačový hardware Jan 19, 2023

Existuje několik možných důvodů, proč se vaše tiskárna zobrazí jako offline. Ve většině případů se problém snadno vyřeší, pokud víte, kde hledat. Zde je důvod, proč je va�..


Jak poslouchat zvuk Hi-Res na iPhone a iPad

iPhone a iPad Dec 31, 2022

Apple jde all-in se zvukem Hi-Res a nabízí velkou část své knihovny Apple Music v Hi-Res. Bohužel, ve skutečnosti poslouchání Hi-Res na vašem iPhone nebo iPad není úplně jednoduch�..


Jak používat sloučení git

Programming Dec 31, 2022

Git používá větve k izolaci vývojových toků, aby se zabránilo znečištění stabilního uvolňování. Přivedení práce v větvi do hlavního proudu znamená sloučení větví. Takt..


Fanoušci GPU se netočí: Proč se to stane a jak to opravit

Počítačový hardware Dec 30, 2022

GPU mají tendenci se dostat horký Zpracování milionů pixelů pro vás, takže chlazení fanoušků ztichne mohou být pochopitelné! Pokud si všimnete, že fanoušci GPU se net..


Jak streamovat živě Rose Bowl 2023

YouTube & Youtube TV Dec 30, 2022

Nejdéle fungující hra na vysokoškolské fotbalové misky, Rose Bowl Představuje dva z nejlepších týmů sportu. 109. vydání obsahuje Utah převzetí Penn State ve 16:00. ET ..


Jak změnit uživatelské jméno Reddit

Reddit Dec 30, 2022

Chcete jít o jiné uživatelské jméno na Reddit? Zatímco limity Reddit, když můžete změnit své uživatelské jméno, existují konkrétní případy, kdy je to možné. Prozkoumáme va..


Jak streamovat živě z růžového přehlídky 2023

Peacock Dec 30, 2022

Novoroční tradice od roku 1890, Rose Parade Vrací se do ulic Pasadena v Kalifornii 2. ledna 2023 v 11:00 ET / 8:00 PT, s 80 plus plováky, pochodovými kapelami a jezdeckými jedn..


Jak hrát hry PS5 v 1440p (a proč možná nechcete)

PlayStation Dec 30, 2022

PlayStation 5 byl spuštěn s výstupními režimy 4K a 1080p, ale schopnost vydat 1440p byla od té doby přidána prostřednictvím aktualizace firmwaru. Tento výstup překlenuje mezeru mezi..


10 funkcí Discord, které byste měli používat

SERVIS Dec 30, 2022

Discord je jednou z nejpopulárnějších služeb pro zasílání zpráv v okolí. Přestože to bylo původně navrženo s ohledem na hraní her, je to nyní skvělá obecná aplikace pro chat..


Zde je návod, jak používat svůj chytrý domov k oklamání zlodějů

Obecný Dec 30, 2022

Inteligentní domácí výstroj není jen proto, aby se předváděl přátelům a automatizaci vašeho života. Je také opravdu užitečné, aby váš domov vypadal obsazený, když jste pry�..


Gogs je nejjednodušší způsob, jak spustit místní server GIT (zde je návod, jak jej nastavit)

Apps & Web Apps Dec 29, 2022

Nechcete posunout svůj kód do hostovaného úložiště GIT? Poté spusťte svůj vlastní server Git In-House. Gogs je nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout. Zde je návod, jak to na..


How to Print From an iPhone or iPad

iPhone a iPad Dec 29, 2022

Printing from your iPhone or iPad is effortless, provided you have the right printer for the job. If your printer is giving you grief, there are a few workarounds you can use to print directly ..


Jak přidat tiskárnu do Mac

iPhone a iPad Dec 29, 2022

Potřebujete něco vytisknout? Můžete připojit tiskárnu k vašemu MacBook nebo Desktop Mac V několika ohledech, včetně přes Wi-Fi, USB kabel nebo připojení Bluet..


5 běžných problémů s Androidem a jak je opravit

Samsung Phones & Tablets Dec 28, 2022

Telefony Android jsou skvělé, ale stejně jako všechny jiné gadgety mají spravedlivý podíl na problémech. Existují některé problémy, s nimiž se většina uživatelů Androidu setk�..


12 Email Etiquette Rules for Flawless Communications

Cloud & internet Dec 27, 2022

You don’t have to be an expert writer to compose an email. However, there are many things to consider when writing emails, especially for business communications . Here are several..


5 značek, které potřebujete upgradovat svůj smartphone

iPhone a iPad Dec 27, 2022

Nový lesklý model vašeho současného smartphonu by mohl každý rok debutovat, ale to, že je lepší model, neznamená, že ho potřebujete. Pokud jde o vlastně potřeba Nový ..


10 Výchozí nastavení Samsung Galaxy byste měli změnit

Samsung Phones & Tablets Dec 27, 2022

Ať už Milujte telefony Samsung nebo je nenávidět , nemůžete popřít, že mají hojnost nastavení. Z velké části nemusíte měnit tunu z nich, abyste zlepšili své zkušen..


Jak sledovat 2023 Silvestrovský míč pokles online

YouTube & Youtube TV Dec 27, 2022

Po dvou letech omezených událostí se Times Square Ball Drop vrací s plnou kapacitou k oslavě 2023. Opět mohou diváci vidět zabalený dav, protože třpytivý míč sestupuje k označen�..